Profi

Při výběru profi sekačky na trávuje třeba mít na paměti důležité faktory mezi které patří výkon, robustnost, odolnost vůči hrubému zacházení a hlavně spolehlivost. Základem pro volbu optimální sekačky pro profesionální použití  je vyhodnocení velikosti sečených ploch, svažitost a členitost terénu.  Velice důležité u profi sekaček je jednoduchost obsluhy a vyloučení nebo omezení škodlivých jevů, jako jsou například vibrace. Profi travní sekačka se vyznačuje jednoduchou výměnou součástí, které se často opotřebovávají. Použití kvalitních a odolných materiálů je samozřejmostí. Profi sekačka na trávu musí mít ověřený, spolehlivý, kvalitní motor. Profi sekačky WEIBANG používají japonské motory Kawasaki.


Žádná položka nebyla nalezena.

Novinky emailem

Zadejte Vaši emailovou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

Zajímavosti

  • Co je to listovka
    Listí na podzim pálí jen špatný hospodář. Zkompostováním z něj získáte maximum a své záhony poctíte výživným pokladem. Výroba listovky, ale není jen tak a my vám poradíme, jak na to.
  • Péče o zahradní nábytek
    Vlastníte zahradní nábytek z exotického dřeva jako je teak? Nezapomeňte na správné ošetření. Nahraďte přípravky na dřevo pro smrk nebo borovice.
  • Podzimní práce na zahradě
    Už jste možná přemýšleli nad svou zahradou a říkali si při pohledu z okna, že je nejvyšší čas ji pomalu připravit na podzimní a následné zimní období.

Certifikáty

Také prodáváme značky:

Nákupní košík

Celkem s DPH:
0,- Kč
Počet položek:
0

Výběr měny

CZK / EUR

Rychlé vyhledávání

Zadávání novinek
Copyright 2017 - Zahradní nábytek s.r.o. - Powered by Xperd - nový server
zaidu.cz