Grily OUTDOORCHEF

PROČ JSOU GRILY OUTDOORCHEF JEDNIČKOU?

KDYŽ SE PRECIZNÍ VÝROBA SPOJÍ S PATENTOVANOU TECHNOLOGIÍ…

NEJZDRAVĚJŠÍ GRILOVÁNÍ

Grilování obecně nemá pověst nejzdravějšího způsobu přípravy jídla. Bohužel zaslouženě! Zejména zahradní grily, které nemají vyřešené hoření odkapávajících šťáv (živočišných a rostlinných tuků) vznikají nebezpečné látky, které kromě rušivé chuti také neprospějí vašemu zdraví. Grily Outdoorchef toto ošéfovaly – tuk nikdy nepřijde do kontaktu s plamenem ani u grilů na dřevěné uhlí a je odváděn pryč. Na grilech OUTDOORCHEF se Vaše jídlo tak připraví dietně a zdravě - bez spálené chuti, bez zbytečného tuku navíc a bez nebezpečných látek. Technologie, která se stará o to, aby grilování mohlo být zdravé, se jmenuje Funnel™. Máme ji patentovanou, takže asi chápete, že konkurence by nás vzteky nejraději ugrilovala.

Kouzlo grilování nespočívá jen v nezaměnitelné vůni pokrmů, kterou získávají přímým opékáním na dřevěném uhlí, ale už v samotném "obřadu". Maso volíme pečlivě, musíme jej předem namarinovat, dochutit dobře zvolenou směsí koření a bylinek. Nepřipravujeme pouze steaky, ale i celé ryby, plněné roládky, špízy, celou či naporcovanou zeleninu a vhodné ovoce. Ke grilovaným pokrmům nezapomeneme na stůl předchystat pestrý výběr ze salátů, klasických omáček, speciálních dipů a třeba i pikantně ochucené máslo.

Ke grilování si pořídíme grilovací vidlice, kleště a lopatky, nehořlavé mašlovačky na potírání a mističky, ve kterých máme marinády. Praktická je i grilovací stojan, do níž se dá umístit celá ryba.

Novinky emailem

Zadejte Vaši emailovou adresu pro zasílání informací o nových produktech a slevách.

Zajímavosti

  • Co je to listovka
    Listí na podzim pálí jen špatný hospodář. Zkompostováním z něj získáte maximum a své záhony poctíte výživným pokladem. Výroba listovky, ale není jen tak a my vám poradíme, jak na to.
  • Péče o zahradní nábytek
    Vlastníte zahradní nábytek z exotického dřeva jako je teak? Nezapomeňte na správné ošetření. Nahraďte přípravky na dřevo pro smrk nebo borovice.
  • Podzimní práce na zahradě
    Už jste možná přemýšleli nad svou zahradou a říkali si při pohledu z okna, že je nejvyšší čas ji pomalu připravit na podzimní a následné zimní období.

Certifikáty

Také prodáváme značky:

Nákupní košík

Celkem s DPH:
0,- Kč
Počet položek:
0

Výběr měny

CZK / EUR

Rychlé vyhledávání

Zadávání novinek
Copyright 2017 - Zahradní nábytek s.r.o. - Powered by Xperd - nový server
zaidu.cz